Studio Filmowe
kompleksowa produkcja video
Video Marketing

Studio Filmowe
FATTMEDIA​

W FattMedia wiemy doskonale jak tworzyć zaawansowane kampanie video, w tym filmy promocyjne, wizerunkowe i reklamowe. Tę wiedzę wykorzystujemy z pasją i elastycznością na co dzień. Potrafimy pracować pod presją czasu, w najtrudniejszych warunkach i ograniczonych budżetach przeznaczonych na produkcję filmową. We współpracy przy realizowaniu wszelkich pomysłów na produkcje video wykorzystujemy nowoczesne i inteligentne rozwiązania po to, aby dalsze działania były maksymalnie satysfakcjonujące dla klienta, a prace produkcyjne przebiegały sprawnie i zgodnie z założonym planem.

Filmy reklamowe

Produkcja filmów reklamowych w Fattmedia obejmuje szereg kompleksowych działań: od stworzenia koncepcji scenariusza filmu reklamowego aż po montaż, postprodukcję i udzwiękowienie. Tworzymy filmy reklamowe, korporacyjne i szkoleniowe przeznaczone do mediów cyfrowych i broadcastowych. Podejmujemy się zleceń na wszystkie formy audiowizualne.

Filmy promocyjne

Film promocyjny ma na celu przyciągnięcie uwagi odbiorcy konkretnym produktem tak, aby wywołać w nim chęć zakupu. W dzisiejszych czasach jest to nowoczesne narzędzie marketingowe. Tworzymy firmy promocyjne głównie z myślą o internautach i właścicielach firm, którzy wykorzystują je do reklamy własnych działalności lub produktów. Skuteczność naszych działań to efekt świeżych koncepcji i doskonałych strategii.

Filmy korporacyjne

Za pomocą dobrze przemyślanego filmu korporacyjnego możesz opowiedzieć historię o swojej marce lub firmie. Nasze filmy korporacyjne dedykowane są właścicielom firm, którzy chcą wykorzystać nowoczesny potencjał reklamowy takich produkcji i zaprezentować swój zakres działania tak, aby był on atrakcyjny w oczach klientów. W takim filmie możesz przedstawić usługi firmowe, zespół pracowników lub opowiedzieć o korzyściach ze współpracy.

Relacje z eventów

Zrealizujemy dla Ciebie wyjątkową relację video z konferencji, eventu czy targów. Organizujesz ważne wydarzenie i chcesz je uwiecznić w odpowiedni sposób ? Nasza ekipa filmowa z przyjemnością Ci pomoże. Tworzymy niestandardowe koncepcje i wykorzystujemy moc twórczą, aby finalne dzieło trafiło w Twój gust. Jako doświadczone studio filmowe jesteśmy w stanie stworzyć jedyny w swoim rodzaju teledysk, który podbije internet.

Animacje 2d i 3d

W naszym studiu filmowym FATTMEDIA realizujemy również animacje w technice 2D i 3D. Zajmujemy się kompleksowym tworzeniem animacji – od wymyślenia koncepcji aż po kreację i przygotowanie niezbędnych materiałów, udźwiękowienie i postprodukcję. W pracy przy animacjach wykorzystujemy wiedzę, poczucie humoru i dobrą zabawę tworząc animacje postaci, obiektów, scen i produktów dla firm i klientów indywidualnych

Streaming

Streaming video to usługa obejmująca transmitowanie treści video, która wymaga odpowiedniego sprzętu i wysokiej jakości obrazu. W Fattmedia jesteśmy do Twojej dyspozycji i oferujemy pełne wsparcie w zakresie organizacji streamingu video.

filmy produktowe

Starannie przemyślany film produktowy pomoże Ci zwiększyć zainteresowanie Twoim produktem wśród klientów i zwiększyć sprzedaż. Ponadto taka produkcja video wzbudza zaufanie odbiorców i zwiększa prestiż marki. Zrealizujemy film produktowy dla Twojej firmy na najwyższym poziomie wedle konkretnego scenariusza, aby pomóc Ci stworzyć oczekiwany efekt końcowy. Realizujemy filmy produktowe na potrzeby social mediów, jak i również dla branży e-commerce.

Kursy online

Planujesz stworzyć swój kurs online i szukasz kompleksowego wsparcia do profesjonalnych nagrań modułów kursowych? Pomożemy Ci nagrać każdą lekcję tak, by dla Twoich kursantów przerabianie jej było prawdziwą przyjemnością! W produkcji materiałów kursowych najważniejsze jest przekazanie w sposób przystępny Twojej wiedzy, a my zadbamy o każdy detal podczas takich nagrań. Zaufaj nam i powierz nagranie modułów do Twojego kursu!

filmy z drona

Zależy Ci na spektakularnych ujęciach ważnego wydarzenia, budowy nowej inwestycji lub dowolnej, innej produkcji? Filmy z drona pomogą Ci osiągnąć ten cel a przy tym pozwolą osiągnąć odpowiednie efekty w dowolnej produkcji filmowej! To starannie przemyślana koncepcja uwzględniająca Twoje oczekiwania i profesjonalne wykonanie filmów z drona! Wszystkie nasze loty bezzałogowym statkiem powietrznym prowadzone są przez licencjonowanego pilota UAVO.

SHOWReel

FATTMEDIA​
Agencja kreatywna

W FattMedia specjalizujemy się w kompleksowej produkcji filmowej. Doświadczenie zawodowe zdobyte przy wielu realizacjach wzmocniło w nas odwagę i jeszcze bardziej uświadomiło o potrzebach ludzi. Właśnie dlatego zawsze uważnie słuchamy klientów, bo wierzymy, że wspólne porozumienie znacznie ułatwia współpracę.

Tworzymy filmy korporacyjne, produktowe i szkoleniowe. Pomagamy firmom i klientom opowiadać historie i wydobywamy z nich to, co najlepsze. Jako agencja kreatywna wykonujemy również niestandardowe animacje i zajmujemy się produkcją spotów internetowych.

Wszystkie zlecenia realizujemy od momentu opracowania koncepcji, przygotowanie spójnej strategii i zaplanowanie wszelkich działań produkcyjnych i reklamowych. Pracujemy aż do osiągnięcia satysfakcjonujących efektów dla klientów, a podczas pracy każdego z nich traktujemy tak, jak członka naszego zespołu.

Zaufali nam