Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Nieszablonowe produkcje wideo to coś więcej niż nasza pasja, to styl życia. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt w codziennej pracy po to, aby sprostać wyzwaniom naszych klientów. Nie byłoby to również możliwe bez zgranego i kreatywnego zespołu. Wszystkie zlecenia z zakresu produkcji filmowej realizujemy w sposób kompleksowy. Oznacza to, że jako doświadczone studio filmowe zajmujemy się każdym rodzajem filmu od momentu opracowania scenariusza czy koncepcji aż po wdrożenie szczegółowej strategii reklamowej, a na montażu i postprodukcji kończąc. 

Produkcja wideo ma dla nas wielowymiarowy charakter, wiemy doskonale jak tworzyć kampanie promocyjne, korporacyjne i spoty reklamowe. Tę wiedzę wykorzystujemy z pasją i elastycznością na co dzień. Potrafimy pracować pod presją czasu, w najtrudniejszych warunkach i ograniczonych budżetach przeznaczonych na produkcję filmową. We współpracy przy realizowaniu wszelkich pomysłów na produkcje wideo wykorzystujemy nowoczesne i inteligentne rozwiązania po to, aby dalsze działania były maksymalnie satysfakcjonujące dla klienta, a prace produkcyjne przebiegały sprawnie i zgodnie z założonym planem.

fattmedia

Łukasz

Doświadczony operator i montażysta, który najchętniej pracuje w skupieniu. Podczas montażu video jest bardzo czujny i z zegarmistrzowską precyzją zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Robi wszystko, by efekt końcowy produkcji video za każdym razem zachwycał i angażował ludzi. W wolnych chwilach realizuje się jako muzyk artysta i zapalony miłośnik gier komputerowych. 

Sebastian

Operator kamery, pilot drona i człowiek orkiestra do zadań specjalnych w FattMedia. W codziennej pracy wierzy że o wszystkim można w ciekawy sposób opowiedzieć, dlatego nie ma dla niego projektów niemożliwych do zrealizowania. Do każdego z nich podchodzi z dobrym nastawieniem, zaangażowaniem i poczuciem humoru. W wolnych chwilach gra w koszykówkę, wędkuje oraz jeździ na motocyklu. 

fattmedia

Miłosz

Wykwalifikowany pilot wyczynowych dronów FPV i specjalista od unikatowych ujęć. Na świat patrzy z lotu ptaka i codziennie udowadnia, że umiejętności i odpowiednia technika pozwalają tworzyć niepowtarzalne nagrania. Nie boi się wyzwań, świetnie czuje się w kreatywnym środowisku. Miłośnik motoryzacji i podróżowania kamperem. W wolnych chwilach chodzi po górach i ściga się whoopami.

 

Zaufali nam