Co robimy

O FATTMEDIA

Tworzymy filmy korporacyjne, reklamowe, szkoleniowe. Pomagamy firmom i klientom opowiadać historie i wydobywamy z nich to, co najlepsze. Jako agencja kreatywna wykonujemy również niestandardowe animacje. Konsekwentnie wyznaczamy nowe standardy w produkcji filmowej i wiemy jak tworzyć spektakularne ujęcia z powietrza, aby wzbudzały emocje odbiorców.

filmy promocyjne

Filmy promocyjne

Produkcja filmowa ma dla nas wielowymiarowy charakter : wiemy doskonale jak tworzyć zaawansowane kampanie promocyjne, wizerunkowe i reklamowe. Film promocyjny ma na celu przyciągnięcie uwagi obiorcy konkretnym produktem tak, aby wywołać w nim chęć zakupu. W dzisiejszych czasach jest to nowoczesne narzędzie marketingowe, które może przełożyć się na bezpośrednie zyski. Tworzymy filmy promocyjne głównie z myślą o internautach i właścicielach firm, którzy wykorzystują je do reklamy własnych działalności lub produktów. Skuteczność naszych działań to efekt świeżych koncepcji i doskonałych strategii. Zrealizujemy film promocyjny w oparciu o ustalone działania. Jeśli potrzebujesz stworzenia scenariusza, spójnej strategii reklamowej lub reklamy w mediach społecznościowych po zakończonej produkcji – możesz liczyć na nasze wsparcie.

Spoty internetowe

W FattMedia robimy wszystko, aby tworzone spoty reklamowe do internetu i telewizji angażowały uwagę odbiorców i spełniały określone cele naszych klientów. Pracujemy od momentu stworzenia przemyślanej koncepcji spotu, dopracowania ostatecznego przekazu, po najmniejsze detale, które tworzą finalne efekty. Specjalizujemy się w tworzeniu filmów reklamowych dla klientów z różnych branż, ale jesteśmy również otwarci na realizację spotów o charakterze społecznym. Produkcja filmów reklamowych obejmuje szereg rozmaitych działań: od wymyślenia koncepcji kreatywnej na podstawie briefu, omówienie przygotowanego materiału i konsultacje z klientem, montaż, postprodukcję i udźwiękowienie aż po zaakceptowanie pracy i przekazanie zrealizowanego video reklamowego na wybranym nośniku.

relacje z eventów

Relacje z eventów

Doskonale wiemy, że organizacja wydarzenia czy konferencji to mnóstwo pracy. Przekazanie odpowiedniej atmosfery z wydarzeń, podkreślenie klimatu, zakresu wiedzy wymaga szczególnego planu i pomysły. Zrealizujemy dla Ciebie wyjątkowa relację video z konferencji, eventu czy targów. Realizacja wartościowej relacji to coś, co tworzymy dla naszych klientów z pasją i otwartością. Organizujesz ważne wydarzenie i chcesz je uwiecznić w odpowiedni sposób? Nasza ekipa filmowa z FattMedia z przyjemnością pomoże Ci w realizacji video i jest gotowa do zadań specjalnych! Tworzymy tylko takie produkcje wideo, których efekt końcowy zadowala klienta i nas samych.

Filmy korporacyjne

Za pomocą dobrze przemyślanego filmu korporacyjnego możesz opowiedzieć historię o swojej marce lub firmie. Nasze filmy korporacyjne dedykowane są właścicielom firm, którzy chcą wykorzystać nowoczesny potencjał reklamowy takich produkcji i zaprezentować swój zakres działania tak, aby był on atrakcyjny w oczach klientów. W takim filmie możesz przedstawić usługi firmowe, zespół pracowników i opowiedzieć o korzyściach ze współpracy. Oprócz naszej wyobraźni, doświadczenia i wiedzy, zapewniamy też maksymalną moc koncepcyjną, kreatywną i wdrożeniową na każdym etapie produkcji wideo. Produkujemy również angażujące filmy rekturacyjne – employer brandingowe.

filmy korporacyjne
filmy szkoleniowe

Filmy szkoleniowe

Filmy szkoleniowe pomogą Ci przekazać wiedzę i wartości edukacyjne konkretnej grupie ludzi, a my zrobimy wszystko, aby zrealizować materiał dokładnie w taki sposób, jakiego potrzebujesz i aby wspierał Twoje działania reklamowe. Produkcję przy tworzeniu filmów szkoleniowych rozpoczynamy od rozmowy dotyczącej wizji i oczekiwań, gdyż wierzymy, że takie podejście przełoży się na satysfakcjonującą w obie strony współpracę. Poznamy dokładnie Twoją branżę i zrealizujemy video szkoleniowe z uwzględnieniem najważniejszych szczegółów. 

Filmy reklamowe

Produkcja filmów reklamowych dla biznesu to jedna ze specjalizacji w FattMedia. Stworzymy dla Ciebie nie tylko scenariusz filmu reklamowego, ale również opracujemy go zgodnie z Twoją wizją i celami. Produkcja filmów reklamowych rozpoczyna się od momentu przemyślenia konceptu aż po kompleksowe wykonanie filmu reklamowego wraz z udźwiękowieniem i montażem. Starannie opracowany pod względem koncepcji i jakości wykonania film reklamowy, który stworzymy dla Ciebie, przybliży Cię do klientów.

filmy reklamowe

Filmy produktowe

Starannie przemyślany film produktowy pomoże Ci zwiększyć zainteresowanie Twoim produktem wśród klientów oraz zwiększy sprzedaż. Ponadto taka produkcja video wzbudza zaufanie odbiorców i zwiększa prestiż marki. Zrealizujemy film reklamowy dla Twojej firmy na najwyższym poziomie wedle konkretnego scenariusza, aby pomóc Ci stworzyć oczekiwany efekt końcowy. Realizujemy filmy produktowe na potrzeby social mediów, jak i również dla branży e-commerce.

Animacje

W FattMedia realizujemy również animacje w technice 2D i 3D. Zajmujemy się kompleksowym tworzeniem animacji – od wymyślenia koncepcji aż po kreację i przygotowanie niezbędnych materiałów, udźwiękowienie i postprodukcję. W pracy przy animacjach wykorzystujemy wiedzę, poczucie humoru i dobrą zabawę tworząc animację dla firm i klientów indywidualnych.

Tik Tok / Instagram Reels

TikTok i Instagram Reels to obecnie potężne platformy video, dzięki którym będziesz bliżej swoich odbiorców. Niezależnie od tego, co chcesz nagrać – warto powierzyć to zadanie doświadczonej ekipie. W Fattmedia jesteśmy do Twojej dyspozycji i oferujemy pełne wsparcie w zakresie realizacji video na TikTok oraz Instagram reels. Przed realizacją skonsultujemy z Tobą pomysł, aby był jak najbardziej wartościowy i atrakcyjny dla odbiorców. Jesteś zainteresowany usługą? Chcesz dotrzeć do swoich odbiorców i zależy Ci na wysokiej jakości obrazu? Zgłoś się do nas, a my pomożemy Ci w profesjonalnej kampanii video reklamowej.

Filmy z drona / FPV

Zależy Ci na spektakularnych ujęciach ważnego wydarzenia, budowy nowej inwestycji lub dowolnej, innej produkcji? Filmy z drona pomogą Ci osiągnąć ten cel a przy tym pozwolą osiągnąć odpowiednie efekty w dowolnej produkcji filmowej! To starannie przemyślana koncepcja uwzględniająca Twoje oczekiwania i profesjonalne wykonanie filmów z drona! Wszystkie nasze loty bezzałogowym statkiem powietrznym prowadzone są przez licencjonowanego pilota UAVO.​

filmowanie dronem

Kursy online

Planujesz stworzyć swój kurs online i szukasz kompleksowego wsparcia do profesjonalnych nagrań modułów kursowych? Pomożemy Ci nagrać każdą lekcję tak, by dla Twoich kursantów przerabianie jej było prawdziwą przyjemnością! W produkcji materiałów kursowych najważniejsze jest przekazanie w sposób przystępny Twojej wiedzy, a my zadbamy o każdy detal podczas takich nagrań. Zaufaj nam i powierz nagranie modułów do Twojego kursu!