Movie Studio
video production
Video Marketing

Movie Studio
FATTMEDIA​

Tworzymy filmy korporacyjne, reklamowe, szkoleniowe. Pomagamy firmom i klientom opowiadać historie i wydobywamy z nich to, co najlepsze. Jako agencja kreatywna wykonujemy również niestandardowe animacje i zajmujemy się kreatywną obsługą mediów społecznościowych. Konsekwentnie wyznaczamy nowe standardy w produkcji filmowej i wiemy jak tworzyć spektakularne ujęcia z powietrza, aby wzbudzały emocje odbiorców.

ADVERTISING VIDEOS

Produkcja filmów reklamowych w Fattmedia obejmuje szereg kompleksowych działań: od stworzenia koncepcji scenariusza filmu reklamowego aż po montaż, postprodukcję i udzwiękowienie.

PROMOTIONAL VIDEOS

Film promocyjny ma na celu przyciągnięcie uwagi odbiorcy konkretnym produktem tak, aby wywołać w nim chęć zakupu. W dzisiejszych czasach jest to nowoczesne narzędzie marketingowe.

CORPORATE VIDEOS

Za pomocą dobrze przemyślanego filmu korporacyjnego możesz opowiedzieć historię o swojej marce lub firmie. Celem takiego materiału jest prezentacja firmy, usług lub produktów.

BUSINESS PHOTOS

Chcesz odświeżyć swój wizerunek lub stworzyć nowe zdjęcia na stronę firmową? Profesjonalne zdjęcia biznesowe przybliżają Cię do klientów oraz czynią Twój wizerunek bardziej autentycznym i przyjaznym.

2D AND 3D ANIMATIONS

Zajmujemy się kompleksowym tworzeniem animacji – od wymyślenia koncepcji aż po kreację i przygotowanie niezbędnych materiałów, udźwiękowienie i postprodukcję.

MUSIC VIDEOS

Tworzymy niestandardowe koncepcje i wykorzystujemy moc twórczą, aby finalne dzieło trafiło w Twój gust. Każde działanie podczas kręcenia teledysku wymaga solidnych przygotowań i wiedzy filmowej.