O NAS
FATTMEDIA to zespół zaangażowanych ludzi i uważnych słuchaczy. To właśnie wspólna pasja do multimedialnych obrazów i najczystszych dźwięków, która nas połączyła, stała się motywacją do wspólnego zawodowego działania. Tak powstała agencja kreatywna po to, aby realizować produkcje filmowe, reklamowe i korporacyjne na najwyższym poziomie dla firm i klientów indywidualnych.

Nasze produkcje reklamowe wyróżniają się oryginalnością, świeżymi koncepcjami i szerszym spojrzeniem. Przy każdym zleceniu audio-wizualnym robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nawet najmniejszy detal zachwycał klienta. Otwarte podejście do pracy pokazuje jak bardzo cenimy dobre relacje i swobodę twórczych działań. Efektem tego są wysokiej jakości filmy reklamowe, angażujące social media video, skuteczne filmy szkoleniowe i przyciągające wzrok filmy korporacyjne.
To jednak nie wszystko, co robimy. Animacje, filmowanie z powietrza i nagrywanie teledysków to kolejne działania dostarczające nam mnóstwo inspiracji i pomysłów. Filmowanie z drona pozwala nam tworzyć spektakularne ujęcia z miejsc, które są niedostępne dla pasjonatów do uchwycenia zwykłą kamerą.
Nieszablonowe produkcje reklamowe to coś więcej niż nasza pasja, to styl życia. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt w codziennej pracy po to, aby sprostać wyzwaniom naszych klientów. Nie byłoby to możliwe bez zgranego i kreatywnego zespołu. Wszystkie zlecenia z zakresu produkcji filmowej realizujemy w sposób kompleksowy. Oznacza to, że jako doświadczone studio filmowe zajmujemy się każdym rodzajem filmu od momentu opracowania scenariusza czy koncepcji aż po wdrożenie szczegółowej strategii reklamowej, a na montażu i postprodukcji kończąc.

Produkcja filmowa ma dla nas wielowymiarowy charakter: wiemy doskonale jak tworzyć zaawansowane kampanie promocyjne, wizerunkowe i reklamowe. Tę wiedzę wykorzystujemy z pasją i elastycznością na co dzień. Potrafimy pracować pod presją czasu, w najtrudniejszych warunkach i ograniczonych budżetach przeznaczonych na produkcję filmową. We współpracy przy realizowaniu wszelkich pomysłów na produkcje filmowe wykorzystujemy nowoczesne i inteligentne rozwiązania po to, aby dalsze działania były maksymalnie satysfakcjonujące dla klienta, a prace produkcyjne przebiegały sprawnie i zgodnie z założonym planem.
Dobra reklama nie istnieje bez spójnego i dobrze wykonanego video. To w nim można przedstawić najciekawsze detale produktów, opowiedzieć angażującą historię o powstaniu marki albo zaprezentować swój pomysł szerszej publiczności. Skuteczny film reklamowy wywołuje w odbiorcy emocje i często rozprzestrzenia się po sieci niczym groźny wirus - to najważniejsze cele, jakie powinien spełniać.

Oryginalne filmy reklamowe to jedna ze specjalizacji FATTMedia. Tworzymy również filmy na potrzeby telewizji i internetowych projektów. Starannie opracowany pod względem koncepcji i jakości wykonania film reklamowy, który stworzymy dla Ciebie, przybliży Cię do klientów. To doskonały sposób na zaprezentowanie oferty firmy, który możesz dodatkowo wzbogacić wyjątkowymi animacjami po to, aby wyróżnić się od konkurencji ciekawymi efektami.

Produkcja filmów reklamowych obejmuje szereg rozmaitych działań: od wymyślenia koncepcji kreatywnej na podstawie briefu; nagranie próbnego filmu reklamowego prezentującego wstępną koncepcję; omówienie przygotowanego materiału i konsultacje z klientem; montaż, postprodukcję i udźwiękowienie aż po zaakceptowanie pracy i przekazanie zrealizowanego video reklamowego na wybranym nośniku.
Udana kampania promocyjna wymaga odpowiednich przygotowań reklamowych i solidnego wsparcia. Nie bez znaczenia jest fakt, że w słowie promocja skrywa się moc. Najczęściej mieszka w wyobraźni, od której tak wiele zależy podczas każdego etapu produkcji reklamowej. Do stworzenia dobrej koncepcji potrzebna jest iskra inspiracji, dlatego nie boimy się podróżować po świecie, aby stale poszukiwać nowych natchnień, które stymulują naszą kreatywność.

Tworzymy tylko takie filmy promocyjne, których efekt końcowy zadowala klienta i nas samych. Z takich dzieł stworzonych wspólną pracą, potrafimy być naprawdę dumni. Filmy reklamowe ułatwiają budowanie marki w internecie i są tworzone z myślą o udanej reklamie produktowej.

Dlatego tak duże znaczenie ma dla nas wykonanie i staranne przygotowanie do każdej produkcji. Nasze filmy promocyjne są tworzone z myślą o odbiorach z konkretnej grupy docelowej, dlatego wiemy, co robić, żeby ich zainteresować.

Zrealizujemy film promocyjny w oparciu o ustalone działania. Jeśli potrzebujesz stworzenia scenariusza, spójnej strategii reklamowej lub reklamy w mediach społecznościowych po zakończonej produkcji - możesz liczyć na nasze wsparcie.
Potrafimy stworzyć niestandardowy film korporacyjny dotyczący kampanii rekrutacyjnej dla kawiarni jak i również opracować koncepcję spotu reklamowego dla firmy produkującej i projektującej ekskluzywne schody i podłogi. Uczestniczymy w piknikach integracyjnych naszych klientów będąc świadkami dobrej zabawy, a także tworzymy video relacje dla międzynarodowych marek z branży fitness. Mieliśmy przyjemność tworzyć film promocyjny dla biura podróży w pięknych okolicznościach natury na Karaibach. Każda z tych realizacji była świetnym wyzwaniem, które rozwinęło nasze umiejętności oraz okazją do dobrej, ale i ciężkiej pracy.

To tylko część realizacji filmów korporacyjnych z naszego portfolio. Za każdym filmem korporacyjnym kryje się historia, którą najpierw warto poznać, a dopiero potem nagrać. Tak właśnie działamy. Chcemy dzielić się tym, co sami odkrywamy, bo wierzymy, że tylko dzięki takiemu praktycznemu podejściu filmy korporacyjne przyniosą sukces naszym klientom i pomogą osiągnąć założone cele. Oprócz naszej wyobraźni, doświadczenia i wiedzy, zapewniamy też maksymalną moc koncepcyjną, kreatywną i wdrożeniową na każdym etapie produkcji.
Opracowanie nieszablonowej koncepcji teledysku to jedno z naszych ulubionych zajęć w FATTMEDIA, w które angażujemy wszystkie zmysły. Wyczuleni na dźwięki na planie każdego teledysku czerpiemy mnóstwo energii do działania, co owocuje wieloma inspiracjami i pomysłami. Podczas pracy przy teledysku dbamy o to, aby uchwycić najciekawsze momenty i troszczymy się nawet o najmniejsze detale, wszystko dla niesamowitych efektów końcowych videoclipu.

Nasza produkcja teledysków polega na wydobyciu potencjału z każdego artysty i podkreśleniu jego indywidualności w niebanalnym videoclipie. Wymyślamy koncepcje, scenariusze, opracowujemy scenografię. Produkcja filmowa skupia się na płynnym dopasowaniu słów, obrazów, dźwięków i ruchów po to, aby cała realizacja przekształciła się w spójne i niepowtarzalne dzieło. Moglibyśmy napisa , że pracujemy z pasją, ale wolimy, aby wyrażały to nasze realizacje. Dotychczas zrealizowaliśmy między innymi videoclip dla wrocławskiego rapera Sitka, teledysk dla Mafia Mike i Asi Ash oraz klimatyczny teledysk dla duetu producentów White House Records.

Współpracujemy zarówno bezpośrednio z artystami jak i niezależnymi wytwórniami muzycznymi. W FATTMEDIA realizujemy kompleksowe produkcje teledysków na terenie Wrocławia, ale nie stanowi dla nas problemu lokalizacja i jesteśmy otwarci na podróże.
Nasza usługa filmowanie z powietrza wyraża więcej niż tysiąc słów. Spektakularne widoki ujęć lotniczych często odbierają mowę, a to wszystko za sprawą najnowszych technologii i skrupulatnie dobranego sprzętu do pracy. Zaawansowane ujęcia z dowolnego miejsca, kąta nachylenia czy wysokości potrafią wzbogacić produkcje. Nasz doświadczony zespół produkcyjny zadba kompleksowo o przygotowanie świeżej koncepcji na film z powietrza i czuwa nad bezpieczną realizacją filmów lotniczych.

Filmowanie z drona obejmuje imprezy firmowe, okolicznościowe, eventy. Oferujemy filmy i fotografie z drona dla firm budowlanych oraz agencji nieruchomości, aby ukazać postęp prac budowlanych z innej, atrakcyjnej perspektywy.

Wykorzystujemy nasz najnowocześniejszy sprzęt do realizacji reklam i teledysków. Dronem potrafimy dostać się na teren budowy nieruchomości lub nagrać film z trudno dostępnych lub niebezpiecznych miejsc, które są poza zasięgiem zwykłej kamery. Przygotujemy dla Ciebie serię zdjęć lotniczych, aby uchwycić konkretne miejsce zupełnie inaczej i nagramy jedyny w swoim rodzaju film wykorzystujący najbardziej spektakularne ujęcia lotnicze. Każdy lot komercyjny realizowany jest pod kontrolą naszej oświadczonej ekipy produkcyjnej.
Brakuje Ci pomysłów jak prowadzić angażujący fanpage na Facebooku i dotrzeć do większej ilości fanów? Chcesz oszczędzić cenny czas? A może szukasz kogoś, kto stworzy zaangażowaną społeczność wokół Twojej marki? Pomożemy Ci w sprawnym prowadzeniu kanałów komunikacji i ułatwimy kontakt z odbiorcami oraz zadbamy o tworzenie dobrych relacji w mediach społecznościowych. Specjalnie z myślą o Twoich potrzebach stworzymy dla Ciebie video do social media, które stanie się viralem. Zaplanujemy strategię komunikacji w social mediach po to, aby dotarcie do nowych fanów było prostsze i skuteczne.

Współpracując z nami, nie musisz się martwić zasięgami. Wiemy, co zrobić, aby strona Twojej firmy lub marki na Facebooku stale zyskiwała nowych fanów. Działamy legalnie i zwiększamy zasięgi tylko za pomocą dobrych praktyk. Opracujemy również spójne działania reklamowe w innych mediach społecznościowych.

W mediach społecznościowych masz tylko chwilę na przyciągnięcie uwagi odbiorcy. Aby zyskać zainteresowanie, Twoje miejsce musi być ciekawe i wartościowe. Stworzymy dla Ciebie angażujące video reklamowe za pomocą którego przedstawisz swoją firmę lub markę zgodnie ze swoją wizją; animację dzięki której zaprezentujesz zawiłe pojęcia w prosty sposób i wymyślimy angażujący content.
Dobrze wykonane zdjęcia biznesowe pozwalają ulepszyć wizerunek, odmienić sposób myślenia klientów o marce, a nawet przybliżyć ich do firmy. Fotografia biznesowa nie musi być sztywna i pełna schematów. W FATTMEDIA zrobimy wszystko, aby każdy nasz klient był zadowolony sesji zdjęciowych na potrzeby własnych działalności lub konkretnych projektów. Oferujemy wysokiej jakości zdjęcia biznesowe do wykorzystania na stronach internetowych, do mediów społecznościowych lub do publikacji zewnętrznych takich jak: katalogi, ulotki czy prasa. Specjalizujemy się również w wykonywaniu zdjęć produktowych i ujęć lotniczych. Pracujemy zarówno dla przedsiębiorstw, korporacji jak i klientów indywidualnych.

W fotografii cenimy naturalność jak i również oryginalne kadry i ich dynamikę połączoną z nowoczesną estetyką. Wykonujemy portrety biznesowe, sesje wizerunkowe, fotografie korporacyjne i przemysłowe oraz fotografujemy architekturę i wykonujemy zdjęcia lotnicze z trudno dostępnych miejsc. Przygotowujemy je rozpoczynając od pomysłu po obróbkę graficzną. Przekazanie gotowych zdjęć nadających się do publikacji zawsze odbywa się na czas. Odmienimy Twój wizerunek dzięki profesjonalnej sesji zdjęciowej.
Fattmedia
Zamknij Fattmedia
Instagram Youtube Facebook